Domů
Cannapedia Encyklopedie konopných odrůd

Hlavní záložky

Early Maroc by Philosopher Seeds
Výrobce

Early Maroc

Průměrné hodnocení: 3.1 (26× hodnoceno)

Early Maroc pochází z důkladné selekce velmi rané původní odrůdy z Maroka využívané k výrobě hašiše. Jelikož v indooru se dá pěstovat jen s obtížemi, vyvinout feminizovanou verzi stálo spoustu úsilí. Ideální odrůda pro pěstování na zahradě či ve volné přírodě. Nedoporučuje se do indooru.

Největší výhodou odrůdy Early Maroc (Brzké Maroko) je jeho rychlý výkvět. V teplém podnebí se sklízí v půlce srpna, někdy i dříve. Philosopher Seeds doporučují nechat semena naklíčit na konci března či začátku dubna, aby to do srpna stihly. Na blogu společnosti jsou k vidění další komentáře k této rychle kvetoucí odrůdě.

Early Maroc tvoří robustní a kompaktní rostliny, které se dobře pěstují. Dosahuje průměrné výšky (125–175 cm) a nevyžaduje moc péče ani příliš kvalitní půdu. Díky brzkému výkvětu a nízkým nárokům na hnojiva je ideální pro pěstitele ve volné přírodě.

Kdo má v úmyslu pěstovat ho v květináči, tomu by měl k plnému vývoji stačit objem 50–60 litrů. Early Maroc má natolik specifické požadavky, pokud jde o výživu, světlo a prostředí, že se nedoporučuje pěstovat ho v indooru.

Vůně je sladká, připomíná jahodovou žvýkačku. Po usušení a vyškolení se vůně přemění, stane se kořeněnou, se stopou vzácného dřeva a černého pepře.

 

Základní parametry

Informace o původu a životních cyklech rostliny

Typ
100% sativa
Doba květu outdoor
začátek až půlka srpna
Genetika
původní marocká odrůda
Šlechtitel
Philosopher Seeds
Země
Španělsko

Diskuze

Přidat komentář

V databázi nejsou žádné komentáře. Buďte první, kdo okomentuje tento produkt!

V databázi nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo recenzuje tento produkt!