Domů
Cannapedia Encyklopedie konopných odrůd

Hlavní záložky

Výrobce

Cum Laude

Průměrné hodnocení: 4.3 (12× hodnoceno)

Antonio Escohotado, profesor filozofie, spisovatel, expert na drogy a právo a jeden z nejuznávanějších myslitelů dvacátého století, tuto odrůdu přezdívá „Korunovační klenot“. Odrůda byla vytvořena jako pocta jeho celoživotnímu a nedocenitelnému úsilí na poli regulace konopného trhu. Cum Laude je výsledkem trojitého křížení odrůd s vysokým podílem sativy, jehož cílem bylo vytvořit stabilní sativovou linii.

Od počátku nasadí značnou rychlost a roste do tvaru jedličky, a pokud se zastřihuje, tak do tvaru svícnu. Proto se doporučuje zkrátit vegetační dobu na minimum. Mezi větvemi jsou větší vzdálenosti, ale její struktura skýtá dokonalou oporu pro velké hrozny květů. Listí je středně velké množství, jsou úzké a zubaté, matně zelené. Palice jsou nadýchané a pokryté lepkavou vrstvou trichomů.

V případě indoorového pěstování Positronics doporučují pracovat výjimečně s fotoperiodou 12/12 už od vyklíčení a podpírat větve s velkými hrozny. Rovněž doporučují omezit růstová hnojiva, aby kytka příliš nepřerostla. Jinak se jedná o silnou odrůdu, odolnou vůči plísni.

Tato směsicí hazeových linií určená pro fanoušky exotických sativ během růstu vydává anýzovou vůni se stopou levandule. Po dozrání je aroma komplexní, s nostalgickým nádechem po kávě a exotických kořeních, a časem se dále vyvíjí a prohlubuje. Díky vysoké koncentraci terpenů a terpenoidů v chuti převládají zemité a rašelinové tóny s dlouhotrvajícími náznaky koření na patře.

Základní parametry

Informace o původu a životních cyklech rostliny

Typ
Sativa hybrid
Doba květu indoor
70 dní
Doba květu outdoor
konec října
Genetika
Reina Madre x Tijuana x Original Haze
Vůně
anýzové a levandulové aroma dozrává do kávy a exotických koření
Šlechtitel
Positronics Seeds
Země
Španělsko

Fotogalerie

Diskuze

Přidat komentář

V databázi nejsou žádné komentáře. Buďte první, kdo okomentuje tento produkt!

V databázi nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo recenzuje tento produkt!