Domů
Cannapedia Encyklopedie konopných odrůd

Hlavní záložky

Výrobce

Critical#47

Průměrné hodnocení: 3.7 (10× hodnoceno)

Dokonalý kříženec dvou nejlahodnějších odrůd na světě: Critical Mass a AK 47 – aneb nový krok ve vývoji skunkových linií. Po zkřížení těchto dvou odrůd došlo k posílení klasické skunkové chuti a tak není divu, že Critical#47 obdržel nespočet cen, mezi jinými i „Holka roku 2015“ od mezinárodního časopisu Soft Secrets.

Je to rostlina střední velikosti se silně zoubkovanými a jemnými lístky. Rozpětí mezi větvemi je středně veliké a díky pyramidální růstové struktuře tvoří spoustu výhonků. Od třetího týdne květu se vyjevuje veškerý potenciál. Je to největší specialita v katalogu Positronics, jejíž experti doporučují prodloužit období růstu co nejvíce.

Critical#47 nepotřebuje spoustu hnojiva, ale v případě nedostatku živin (NPK) začne brzy žloutnout. Positronics doporučují bio pěstování, aby mohlo opravdu vyniknout aroma a chuť. Nezbytností je instalace uhlíkových filtrů.

Z ještě zelených květů se line pronikavá vůně manga až broskve, s lehkým nádechem vanilky. I příchuť je silně mangovo-broskvová a překvapivě prodchnutá vanilkou.

Základní parametry

Informace o původu a životních cyklech rostliny

Typ
převážně indikový hybrid
Doba květu indoor
50 – 55 dní
Doba květu outdoor
koncem září
Genetika
Critical Mass x AK-47
Vůně
pronikavá vůně manga a broskve s jemným nádechem vanilky
Šlechtitel
Positronics Seeds
Země
Španělsko

Účinky

Jak na vás bude odrůda působit

Fotogalerie

Diskuze

Přidat komentář

V databázi nejsou žádné komentáře. Buďte první, kdo okomentuje tento produkt!

V databázi nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo recenzuje tento produkt!