Domů
Cannapedia Encyklopedie konopných odrůd

Hlavní záložky

Výrobce

Caramelice

Průměrné hodnocení: 4.3 (8× hodnoceno)

Tato karamelová pochoutka s velkými robustními palicemi vyhrála ceny na přehlídkách od Spannabis Barcelona po Spannabis Amsterdam. Skunkové linie obecně sklízejí úspěch po celém světě. Díky jedinečnému citrusovému aroma a chuti patří ke klasikám na zahrádkách po celé Evropě, i když zdaleka nejpopulárnější byly v Holandsku a Anglii. Skunk vyšlechtěný experty z Positronics nazvaný Caramelice (někdy též Caramel Ice) v sobě koncentruje chuť a aroma po obou rodičích, ale oproti nim má i zvýšenou odolnost vůči plísním a kvete pozoruhodně brzy.

Od počátku se vyznačuje velikou vitalitou. Stonky jsou obvykle tenké, rozpětí mezi větvemi průměrně veliké a listy jsou malé, četné a jasně zelené. V době květu se celá rostlina obsype velkými palicemi s dlouhými bliznami. Tehdy také začne projevovat svůj skunkový charakter. Od pátého týdne získává typickou intenzivně oranžovou barvu a květenství se pokrývá záplavou trichomů, díky nimž se třpytí jako drahokamy.

Pěstuje se snadno, vyžaduje minimum péče. Běžně se podepírají větve, aby unesly váhu palic. Nejlepší výsledky se dosahují v hydroponických systémech.

Aroma je nepřehlédnutelné a skrývá v sobě vůni pomerančů, citrónů, limetek… Celý rod citrusových plodů v jedné kytce. Chutná jako zkaramelizovaná mandarinka.

Základní parametry

Informace o původu a životních cyklech rostliny

Typ
převážně indikový hybrid
Doba květu indoor
60 dní
Doba květu outdoor
1.–10. října
Genetika
Caramella x Superskunk
Vůně
pomeranč
Šlechtitel
Positronics Seeds
Země
Španělsko

Fotogalerie

Cannapedia: Odrůda konopí Caramel Ice od Positronic Seeds
Cannapedia: cannabis strain Caramel Ice by Positronic Seeds
Caramel Ice by Positronic Seeds seedbank on Cannapedia weed strain encyklopedia

Diskuze

Přidat komentář

V databázi nejsou žádné komentáře. Buďte první, kdo okomentuje tento produkt!

V databázi nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo recenzuje tento produkt!