Domů
Cannapedia Encyklopedie konopných odrůd

Hlavní záložky

Výrobce

Bubba Kush

Zatím nehodnoceno

Tato pozoruhodná rostlina je potomkem slavných genetik, původně objevených jistým Bubbhou ve Spojených státech. Náš tým ji stabilizoval a pozvedl na úroveň, kterou si vzhledem ke své historii a reputaci zaslouží. Jedná se o jednu z nejoblíbenějších indik na světě, s děsivým obsahem 29 % THC. Bubba Kush je silně produktivní model, i když během 8 až 9 týdnů květu nevyroste příliš do výšky. Právě proto je to ale ideální kandidát pro ty, kdo se pídí po silném kuřivu, které v pěstírně nezabere moc místa. Výkon téhle mašiny není její velikostí nikterak poznamenán – s trochu lásky péče se dá v indooru snadno vytěžit až 600 g/m2.

Odleťte do světa Bubba Kushe a vychutnejte si jeden z nejvíce uklidňujících modelů ve světě konopí. Díky autentickým afghánským genům se vyznačuje vynikající potencí a exotické vůně z Východu vám připomenou aromatické turecké sladkosti. Proč neuletět na létajícím koberci značky Bubba Kush? 

Venku se sklízí první nebo druhý týden října, pevnými palicemi s lahodnou vůní nafty budou obsypány všechny větve. Během kvetení se z palic stanou nezapomenutelné pryskyřičné drahokamy, jaké nemají ve světě konopí konkurenci. Výnos a účinek nemají obdobu. Bubbu si každopádně nenechte ujít!

Základní parametry

Informace o původu a životních cyklech rostliny

Typ
Indika
Genetika
Afghan Kush Landrace x OG Kush
Životní cyklus
59-63 dní
Výška rostliny
100-200 cm
Šlechtitel
Barneys Farm
Země
Nizozemsko

Účinky

Jak na vás bude odrůda působit

Diskuze

Přidat komentář

V databázi nejsou žádné komentáře. Buďte první, kdo okomentuje tento produkt!

V databázi nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo recenzuje tento produkt!