Domů
Cannapedia Encyklopedie konopných odrůd

Hlavní záložky

Výrobce

Amnesia Haze

Průměrné hodnocení: 3.7 (10× hodnoceno)

V době, kdy se do Holandska rozšířila genetika haze a vzniklo několik nových hybridů, zkombinoval jeden nadšenec původem z Ameriky tyto hybridy se samčí rostlinou pocházející ze semen haze ze staré školy, čímž vznikla Amnesia Haze. Mezi experty je tato varianta haze považovaná za naprostý vrchol, a tak si její genetiku obstarali i v RQS a vytvořili feminizovaná semena.

Jejich Amnesia Haze je dobře živená rostlina, která roste do výšky těsně nad hranici jednoho metru, zhruba na 210 centimetrů. Dá se pěstovat venku, potřebuje ale teplé podnebí, jaké panuje v Austrálii, severní Africe a Kalifornii; kvůli dlouhé době kvetení může být nicméně potřeba ji umístit do skleníku. Při pěstování venku je nutná určitá péče, protože se jedná o citlivou rostlinu, takže na sklizeň bude mít vliv problematické počasí, škůdci či problémy se zavlažováním.

Jedinou nevýhodou Amnesia Haze je dlouhá doba kvetení, která trvá 12 týdnů. Tato doba je dost dlouhá na to, aby leckterého pěstitele odradila, nicméně praví konopní znalci a gurmáni vědí, že dlouhé čekání rozhodně stojí za to. Amnesia Haze je vhodná pro pěstování v hydroponii nebo v půdě, případně i metodou SCROG/SOG.

Chuť je svěží a ovocná, přesně taková, jakou lze očekávat od jakékoliv variety typu haze.

Základní parametry

Informace o původu a životních cyklech rostliny

Typ
70% sat./ 30% ind
Doba květu indoor
10 - 11 týdnů
Doba květu outdoor
konec října
Genetika
původní Amnesia Haze
Výška rostliny
Uvnitř: 80–140 cm, venku: 175–210 cm
Šlechtitel
Royal Queen Seeds
Země
Nizozemsko

Diskuze

Přidat komentář

V databázi nejsou žádné komentáře. Buďte první, kdo okomentuje tento produkt!

V databázi nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo recenzuje tento produkt!