Home
Cannapedia Encyclopedia of cannabis strains

Bubbler

Pod bubblerem si představte zmenšeninu bongu. Je založen na stejném principu: kouř se ochlazuje vodou, aby inhalace byla jemnější. Bubbler je ale menší, snadnější na údržbu a použití.

Tento komfort však přichází na úkor velikosti, takže se vám do něj nevleze tolik, jako do klasického bongu. Přesto se jedná o šikovnou věc, díky které získáte čistou a jemnou chuť. Co potřebujete vědět, abyste si opatřili ten správný typ, a jak se bubbler kouří?

 

Jak si vybrat správný typ bubbleru

Trávíte hodně času doma nebo jste pořád na cestách? Existují dva hlavní typy bubbleru: klasický bubbler, což je vlastně vzpřímený mini-bong, a malý lžícový bubbler – dýmka ve tvaru lžíce s komorou na vodu.

Klasické bubblery jsou vzpřímené, s miskou přímo nad komorou na vodu. Mají klasický vzhled a poskytují příjemný jemný kouř. Pokud je pro vás důležitější, aby byl bubbler snadno přenosný, mohl by vám vyhovovat tzv. „spubbler.“ Lžícové bubblery jsou trochu větší než průměrné dýmky lžícového tvaru. Je to proto, že mají ve svém těle zabudovanou horizontální vodní komoru. Spubbler si můžete kamkoli brát s sebou. Bývá u něj ale trochu pracné správně nastavit vodní hladinu.

Bubbler