Domů
Cannapedia Encyklopedie konopných odrůd

Cannafest

Cannafest
Mezinárodní veletrh konopí a léčivých bylin

Pražský konopný veletrh Cannafest se za oms let své existence vypracoval z akce republikového formátu na jeden ze dvou nejvýznamnějších veletrhů zaměřených na konopí v Evropě (společně s barcelonským Spannabisem) a i z celosvětového hlediska jeho popularita každým rokem stoupá – svědčí o tom rostoucí počet vystavovatelů i návštěvníků ze zahraničí.

V posledních letech navštívilo veletrh během víkendu vždy takřka 30 000 návštěvníků, kteří mohli vybírat ze stovek či spíše tisíců různých produktů spojených s konopným odvětvím. Kromě klasických kuřáckých potřeb, hnojiv a semínek jsou každoročně vidění i léčebné přípravky, pochutiny a potraviny, vaporizéry a vždy i celá řada žhavých novinek rychle expandujícího „průmyslu“.

Zcela zásadní počin představuje i mezinárodní konference probíhající v rámci každého ročníku veletrhu po celé tři dny konání, která přitahuje vědecké kapacity z různých oborů, lékaře a výzkumníky, ale i aktivisty i pacienty z celého světa – a zároveň se setkává s velkým zájmem odborné i laické veřejnosti.

V pořadí již devátý ročník se bude tentokrát konat o víkendu 2.–4. listopadu na pražském výstavišti PVA Leťnany.

Cannafest.com

Cannafest

Související termíny