Domů
Cannapedia Encyklopedie konopných odrůd

Hlavní záložky

Výrobce

Wedding Cake Auto

Zatím nehodnoceno

Posypaná krystalky cukru jako výstavní svatební dort, tak vypadá naše WEDDING CAKE AUTO™! Má značně ojíněnou reputaci a je dokonalým přírůstkem do naší samonakvétací kalifornské kolekce. Coby výsledek smíšení naší Wedding Cake a BF Super Auto #1 tahle kytka nezklame nikoho – má totiž sílu po odrůdě Skywalker OG skryté v rodokmenu naší supersamonakvétačky. Díky tomu získala úžasnou sílu a odolnost proti škůdcům a stresu a její kořenová struktura se probudí k životu od prvního dne.  

Pro milovníky „bílých“ odrůd s palicemi jakoby pokrytými bílým cukrem je WEDDING CAKE AUTO™ hotový svátek. Coby převážně indika (65 %) nabušená palicemi má hodně krátké rozpětí mezi větvemi. Pouhých pár týdnů po vyklíčení se na ní začnou formovat těžké palice třpytící se na světle jako diamanty. Po pouhých 70 až 75 dnech budou tyhle jiskřivé a husté gargantuovské palice s příchutí po hroznech zralé ke sklizni, při finální výšce rostliny 90 cm a hravě dosažitelném výnosu až 500 g/m² (venku 750 g/m²).  

Obsah THC v testech činil 25 % a obsah CBD byl 2,4 %. Dávejte si ale pozor, protože pokud to přeženete, odeberete se na nezastavitelnou borůvkovou jízdu směrem do hluboké relaxace a dřímoty. Nenechte si ujít tento historický milník ve vývoji mistrovských automatů od Barney’s Farm Lab!

Základní parametry

Informace o původu a životních cyklech rostliny

Typ
Hybrid
Genetika
Wedding Cake x BF Super Auto #1
Životní cyklus
70-75 dní
Výška rostliny
90-110 cm
Šlechtitel
Barneys Farm
Země
Nizozemsko

Diskuze

Přidat komentář

V databázi nejsou žádné komentáře. Buďte první, kdo okomentuje tento produkt!

V databázi nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo recenzuje tento produkt!