Domů
Cannapedia Encyklopedie konopných odrůd

Hlavní záložky

Twilight by Dutch Passion
Výrobce

Twilight®

Průměrné hodnocení: 3.9 (9× hodnoceno)

Twilight je jednou z osvědčených outdoorových odrůd Dutch Passion, které jsou pěstitelé věrní už díky kombinaci nádherně nachových květů, indikovému charakteru a spolehlivému růstu. Jedná se o výjimečně krásnou fialku, 100% indiku, jejíž palice mohou být při dobrém růstu rostliny až 50 centimetrů dlouhé. Často se sází venku po 15. květnu a sklízí se koncem září nebo v prvním říjnovém týdnu, po 7–8 týdnech květu. Rostliny dosahují výšky 1–1,5 metru. Na podzim procházejí fantastickou proměnou do fialových odstínů, kterých se snad ani nedá nabažit. Jsou to skutečně zvláštní a skvostné kytky.

Chuť je zemitá, se silnou a kyselou afghánskou příchutí. Mnozí pěstitelé, kteří se k této odrůdě vracejí opakovaně, jsou pacienti, kteří si pochvalují její účinnost na artritidu nebo chronickou bolest.
Twilight je spolehlivá 100% indika outdoorového typu a mezi léčebnými i rekreačními uživateli je oblíbená již řadu let. Díky purpurovému zabarvení a dlouhým, těžkým palicím se jedná o vzhledově krásnou rostlinu. Tuto dámu budete jistě s chutí pěstovat stále znovu a lze ji doporučit i fanouškům venkovních indik.

Základní parametry

Informace o původu a životních cyklech rostliny

Typ
100% Indika
Doba květu outdoor
7 a půl týdne, září/říjen
Genetika
Indica
Výška rostliny
1-1,5 m
Šlechtitel
Dutch Passion
Země
Nizozemsko

Fotogalerie

Diskuze

Přidat komentář

V databázi nejsou žádné komentáře. Buďte první, kdo okomentuje tento produkt!

V databázi nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo recenzuje tento produkt!