Domů
Cannapedia Encyklopedie konopných odrůd

Hlavní záložky

Výrobce

Skywalker OG Auto

Zatím nehodnoceno

Přilétá Skywalker OG Auto, hvězdný automat, jenž prosviští celým vaším dnem. Váš světelný meč bude radostně pulzovat, až zakusíte Skywalkera a rozpoutáte v sobě poprvé Sílu.   

V laboratoři jsme vyzkoušeli naši oblíbenou genetickou linii a díky vynikajícím výsledkům jsme se rozhodli pro vydání v samonakvétací verzi. 

Tento aromatický automat doslova exploduje do podoby vánočního stromku s vůní borovice za pouhých 70 až 75 dní od zasazení. Tvoří fantastické kushózní palice přetékající jiskřivými krystalky THC. Konečná výška se bude venku pohybovat kolem 1.2 metrů.  

Užijte si vzrušení z americké zabijácké genetiky Skywalker OG od týmu v Barneyʼs Farm, zkušeně zabalené do samonakvétací podoby s neuvěřitelně šťavnatým obsahem 23 % THC.   

Pozor ale na přesycení smyslů, protože Skywalker OG vás může uchvátit natolik, že vás s klidem uzemní. Očekávejte relaxaci celého těla a rozjasnění myšlenek – často přijdou hluboké vhledy a přelomové nápady. Rozšiřuje mysl tak, že si budete gratulovat, že jste ho vypěstovali.  

Nenechte si ujít tuhle samonakvétací krasotinku.

 

Základní parametry

Informace o původu a životních cyklech rostliny

Typ
Indica
Genetika
Skywalker OG x BF Super Auto #1
Životní cyklus
70 dní
Výška rostliny
80-120 cm
Šlechtitel
Barneys Farm
Země
Nizozemsko

Diskuze

Přidat komentář

V databázi nejsou žádné komentáře. Buďte první, kdo okomentuje tento produkt!

V databázi nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo recenzuje tento produkt!