Domů
Cannapedia Encyklopedie konopných odrůd

Hlavní záložky

Výrobce

Royal Domina

Průměrné hodnocení: 4 (1× hodnoceno)

Royal Domina v sobě kombinuje krystalické palice Black Dominy s lákavou vůní exotické genetiky Kalijah. Výsledkem je hybridní chuťovka jako žádná jiná, s dobou květu zhruba 7 až 8 týdnů.

Royal Domina je jedním z nejexotičtějších výtvorů RQS. Setkává se v něm rozmanitý rodokmen Black Dominy s neméně komplexní genetikou odrůdy Kalijah. Výsledkem je stabilní kytka, která čerpá své zvláštnosti a vlivy z odrůd celého světa a spojuje je do šťavnaté, silné a snadno rostoucí rostliny.

Při indoorovém pěstování bude Royal Domina relativně nízká, bude mít mezi 90 až 130 centimetry. Dobře se proto hodí pro pěstitele, kteří bojují se stísněnými prostory. Během doby kvetení (7–8 týdnů) se palice Royal Dominy obalí silnou vrstvou krystalické pryskyřice. Venku Royal Domina poroste o něco vyšší a vyprodukuje mnohem více palic. V teplejších a ideálních podmínkách může dosahovat výšky mezi 140–180 cm. Royal Domina je obvykle připravená ke sklizni na přelomu září a října.

Chuť a vůně Royal Dominy se soustřeďuje do zemitých citrusových tónů, kterými prochází jemná sladká vlnka. Tato delikátní kombinace chutí potěší i opravdové znalce. Royal Domina neboli „Královská domina“ je hlavně o chuti do pohody. 

Základní parametry

Informace o původu a životních cyklech rostliny

Typ
15% sat./ 85% ind.
Doba květu indoor
7 - 8 týdnů
Doba květu outdoor
konec září
Genetika
Black Domina x Kalijah
Vůně
zemitý citrus
Výška rostliny
Uvnitř: 90–130 cm, venku: 140–180 cm
Šlechtitel
Royal Queen Seeds
Země
Nizozemsko

Diskuze

Přidat komentář

V databázi nejsou žádné komentáře. Buďte první, kdo okomentuje tento produkt!

V databázi nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo recenzuje tento produkt!