Domů
Cannapedia Encyklopedie konopných odrůd

Hlavní záložky

CBD+ Jack Diesel by Positronics Seeds
Výrobce

CBD+ Jack Diesel

Průměrné hodnocení: 4 (1× hodnoceno)

Již původní verze této odrůdy obsahovala značné množství CBD, a tak se Positronics rozhodli ji nakřížit s čistě kanabidiolovými odrůdami, aby ještě zvýšili léčebný účinek, který je spíše fyzického než psychoaktivního typu. Výsledkem je komplexní polyhybrid s příjemným charakterem a rozsáhlým medicínským využitím.

Díky sativnímu původu má silnou vitalitu a optimální velikost. Listy vypadají jako vyloženě indikové, větve rostou středně nahusto a hlavní palice vyloženě ukazují na sativy v rodokmenu. V růstové fázi nepotřebuje setrvávat moc dlouho, protože si stonek rozvine převážně až během květu.

CBD+ Jack Diesel vyžaduje větší množství hnojiva, aby dosáhl větší velikosti. Je to docela žrout. Váhu květů většinou udrží, nepotřebuje podepírat, ledaže fouká silný vítr, hodně prší a podobně.

V aroma vystupují květinové a ovocné tóny, mezi nimiž lze rozpoznat ebenové, sandalové či tomelové dřevo a exotická koření. Díky kombinaci tří hodně odlišných linií vzniklo hodně tajuplné, komplexní aroma. Citrusová, ba až mandarinkovo-limetková chuť se mísí s tóny kadidla, tomela, pražené kávy… hodně pestrý buket.

Základní parametry

Informace o původu a životních cyklech rostliny

Typ
60% sativa / 40% indika
Doba květu indoor
70 dní
Doba květu outdoor
půlka října
Genetika
Elitní CBD klon x Jack Diesel
Šlechtitel
Positronics
Země
Španělsko

Diskuze

Přidat komentář

V databázi nejsou žádné komentáře. Buďte první, kdo okomentuje tento produkt!

V databázi nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo recenzuje tento produkt!