Domů
Cannapedia Encyklopedie konopných odrůd

Hlavní záložky

Bubba Kush by Dinafem
Výrobce

Bubba Kush

Průměrné hodnocení: 4.5 (4× hodnoceno)

Bubba Kush od Dinafem Seeds je feminizovaná odrůda převážně indikového charakteru, jejímž přímým předkem je elitní klon Pre'98 Bubba Kush. Tato legendární line je pravděpodobně jednou z nejlepších indik na světě vůbec.

Asi není náhodou, že Bubba Kush patří v Severní Americe mezi deset nejznámějších odrůd. Ze semínka vyroste nádherná, snadno pěstovatelná, rychle kvetoucí a nevelká rostlina, na níž se tvoří husté, kompaktní palice zalité pryskyřicí. Potěší všechny typy pěstitelů, protože skýtá vysokou kvalitu při minimálním úsilí a bez jakýchkoli problémů. Tvorba pryskyřice je nadměrná.

Bubba Kush podává výborné v indooru bez ohledu na použitou metodu pěstování a je vyloženě vhodný do malých prostor. Venku reaguje nejlépe na mírné a sušší podnebí a na komfort skleníku. Vyznačuje se výbornými organoleptickými vlastnostmi, a pokud teplota v noci klesne pod 10 ºC, získá nádherné levandulově-fialkové zabarvení.

Chuť i vůni má Bubba Kush výraznou, s náznaky zeminy, koření, kávy, nafty a citrusových plodů. Účinek je uklidňující a tedy medicínsky dobře využitelný. 

Základní parametry

Informace o původu a životních cyklech rostliny

Typ
10% sat./ 90% ind.
Doba květu indoor
60–65 dní
Doba květu outdoor
půlka října
Genetika
Pre'98 Bubba Kush
Vůně
výrazná
Šlechtitel
Dinafem
Země
Španělsko

Fotogalerie

Diskuze

Přidat komentář

V databázi nejsou žádné komentáře. Buďte první, kdo okomentuje tento produkt!

V databázi nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo recenzuje tento produkt!