Domů
Cannapedia Encyklopedie konopných odrůd

Hlavní záložky

Výrobce

Blue Sunset Sherbert

Průměrné hodnocení: 4 (1× hodnoceno)

Jde o převážně indikový hybrid, který se vyznačuje masivním výnosem, a i když z něj do všech stran trčí nespočet větví, které budou notně obtěžkané velkými šiškami, není nezvladatelný. Vykvete superrychle, za pouhých 59 až 63 dní, s výtěžkem 650–700 g/m2. Jelikož má kompaktní strukturu, nadprůměrnou tvorbu trichomů a roste do výšky asi 80 centimetrů, hodí se bezvadně do indooru. Venku může dosáhnout ohromující výšky dvou metrů a výnosu až jeden kilogram na kytku.   

Blue Sunset Sherbert v závěru skýtá neuvěřitelnou podívanou: jako kouzlem se promění v úchvatný kaleidoskop exoticky zbarvených listů a jasně oranžových pestíků trčících z hutných, lepkavých palicí pokrytých jiskřivými trichomy, díky nimž tahle odrůda dosahuje neuvěřitelného obsahu THC – až 28 procent...  

Na těchto kráskách je vidět vliv rodičovských odrůd Purple Punch a Sherbet Dib Dab. Vysoký obsah terpenů, jako je limonen, humulen či terpinolen, garantuje lahodné aroma po ovocných bonbonech, řízném citrusu a sladkých borůvkách.  

V silně omamných účincích Blue Sunset Sherbert se snoubí to nejlepší z obou světů: sativa vám okamžitě zlepší náladu a kreativitu, zatímco indika vás dokonale uklidní a uvolní po celém těle, až totálně odpadnete. Dokonalé završení celého dne!

Základní parametry

Informace o původu a životních cyklech rostliny

Typ
Převážně indika
Doba květu indoor
59-63 dní
Genetika
Sunset Sherbert X Purple Punch
Výška rostliny
80 cm uvnitř, 150-200 cm venku
Šlechtitel
Barneys Farm
Země
Nizozemsko

Účinky

Jak na vás bude odrůda působit

Diskuze

Přidat komentář

V databázi nejsou žádné komentáře. Buďte první, kdo okomentuje tento produkt!

V databázi nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo recenzuje tento produkt!