Domů
Cannapedia Encyklopedie konopných odrůd

Hlavní záložky

Výrobce

Babayaga

Průměrné hodnocení: 4.3 (3× hodnoceno)

Semena Babayaga jsou samonakvétací odrůda, která je primárně zaměřená na výnos a sekundárně na sílu. Tento hybrid s menší dominancí indiky je díky své delší fázi kvetení schopen vyprodukovat až 150 gramů na rostlinu venku nebo 0,9 g na watt v interiéru.

Pěstování semen Babayaga je velmi snadné, a to jak v interiéru, tak venku nebo ve skleníku. Rostliny konopí Babayaga bývají silné a dobře se větví. Fáze kvetení trvá 10 týdnů, takže ve většině případů je připravena ke sklizni v polovině čtvrtého měsíce po vyklíčení.

Babayaga ignoruje občasné stresující excesy při pěstování a spolehlivě produkuje masivní palice, takže se nebojte riskovat a pustit se do alchymie technik pěstování konopí. Vůně této automatické čarodějnice je citronová, ale chuť připomíná opojný lektvar s tóny ovoce (Diesel).

Účinek konopí Babayaga je zpočátku uzemňující, ale po chvíli přejde do relaxační fáze, která postupně odezní a nakonec zanechá vaše tělo kouzelně osvěžené. Proto je tento kmen konopí vhodný pro zvládání fyzického stresu nebo po zranění či sportovní regeneraci.

Základní parametry

Informace o původu a životních cyklech rostliny

Doba květu indoor
10 týdnů
Genetika
Diesel x Ruderalis
Výška rostliny
1-1,5 m
Šlechtitel
Nuka Seeds
Země
Irsko

Diskuze

Přidat komentář

V databázi nejsou žádné komentáře. Buďte první, kdo okomentuje tento produkt!

V databázi nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo recenzuje tento produkt!