Domů
Cannapedia Encyklopedie konopných odrůd

Philosopher Seeds

Philosopher Seeds je konopná semenná banka, v níž se šlechtí konopí již od devadesátých let a která v roce 2008 vstoupila na trh společně s Alchimia Grow Shop.

V této bance se používají tradiční postupy, vše se dělá ručně a s neobyčejnou pečlivostí a na vše dohlížejí uznávaní profesionálové z oboru. Produkují vlastní semena a využívají vlastní genofond, který je zárukou kvality.

Od devadesátých let výzkumný a vývojový tým den co den tvrdě pracuje na tom, aby uchoval, rozmnožil a mohl dále sdílet nejlepší genetiky. To by však nebylo možné bez přispění průkopníků v oboru, kteří kdysi zásobili pěstírny svými skvělými odrůdami.

Philosopher Seeds úzce spolupracují s několika šlechtiteli: Jimi z Reggae Seeds, jeden z nejlepších přátel a spolupracovníků, vyvinul edici Golo Line, zatímco OSG Collective vytvořil špičkovou edici samonakvétacích odrůd a nadále pro tuto seedbanku vyvíjí nové regulérní odrůdy.

Součástí týmu spolupracovníků jsou i další šlechtitelé, například za edicí Classic stojí osvědčení profesionálové, kteří pomohli s úplně prvními odrůdami.

Rovněž pomáhá skupinka blízkých přátel a growerů, kteří pravidelně testují vzorky v různých pěstebních systémech a substrátech, a tak pomáhají zajistit stabilitu a adaptabilitu odrůd.

Užijte si to s Philosopher Seeds!

www.philosopherseeds.com