Domů
Cannapedia Encyklopedie konopných odrůd

Hlavní záložky

Výrobce

Tokamak

Průměrné hodnocení: 5 (2× hodnoceno)

Nuka Seeds Tokamak Autofem je čistá fúze nejvyšší kvality a masivní sklizně.

Tato samonakvétací odrůda konopí Jack Herer je legendární sativa známou po celém světě pro svou výjimečnou chuť a nepřekonatelný účinek. Od začátku do konce trvá této samonakvétací rostlině pouhých 8-9 týdnů, než vykvete.

Ze semen Nukaseeds Tokamak vyroste v krátké době metr vysoká rostlina konopí s bohatým větvením, plná mohutných květů a nízkým podílem listů. Díky svým malým rozměrům je Tokamak od společnosti Nukaseeds ve venkovních zahradách nenápadný. V ideálních venkovních podmínkách rostliny produkují až 120 gramů na reaktor, v interiéru se výnos pohybuje mezi 350 a 400 gramy na metr čtvereční. Tato samonakvétací odrůda konopí s potenciálem dosahovat až 19 % THC je jednou z nejsilnějších na trhu. Její účinek vás dokonale uvolní a povzbudí, což z ní činí vynikající kouření pro rekreační a tvůrčí činnosti.

Chuť je mírně bylinná až pikantní, připomíná pepř.

Účinky Tokamaku se mohou využívat především v boji proti depresi a úzkosti, ale také k léčbě chronického stresu, posttraumatické stresové poruchy (PTSD) a poruchy pozornosti (ADHD). Tokamak od Nukaseeds je super samonakvétací odrůda konopí, která vás naplní nadpozemskou energií, jež vás vynese na výsluní.

Základní parametry

Informace o původu a životních cyklech rostliny

Doba květu outdoor
60 dní
Genetika
Jack Herer x Ruderalis
Vůně
Pepřová
Výška rostliny
1 metr
Šlechtitel
Nuka Seeds
Země
Irsko

Diskuze

Přidat komentář

V databázi nejsou žádné komentáře. Buďte první, kdo okomentuje tento produkt!

V databázi nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo recenzuje tento produkt!