Domů
Cannapedia Encyklopedie konopných odrůd

Hlavní záložky

Výrobce

Polaris

Průměrné hodnocení: 3.3 (3× hodnoceno)

Tato semena konopí jsou naší první fotoperiodickou odrůdou indiky s vysokým obsahem THC. Tahle kráska vás okouzlí svými fialovými tóny a úžasně sladkou vůní a chutí. Konopí Polaris má skvělé výnosy ve venkovních i vnitřních prostorách.

Rostliny Polaris mohou dorůstat výšky až 190 cm a produkovat až 600 gramů na rostlinu venku nebo ve skleníku nebo 1 gram na watt při sklizni v interiéru, ačkoli nejsou náročné na živiny. Polaris lze sklízet venku začátkem října a v interiéru po dvou měsících kvetení, ale pro zvýšení fialové barvy ponechte Polarisu tři až sedm dní kvetení navíc.

Tato odrůda indiky je odolná vůči stresu a velmi snadno se řeže, takže semena Polaris jsou ideálními kandidáty na matečné rostliny. Účinek této hvězdné  indiky je silně uvolňující, aniž by byl příliš uzemňující. Polaris vyvolává velkou chuť k jídlu, což je užitečné při poruchách příjmu potravy.

Nádherná, sladká a ovocná vůně připomínající bobulovité ovoce vás připraví na skvělý chuťový zážitek doprovázený tóny hašiše. Polaris vám ukáže správnou cestu ke konopné indice s hvězdnou chutí a krásou.

Základní parametry

Informace o původu a životních cyklech rostliny

Doba květu indoor
8 týdnů
Genetika
Purple Kush x Afghani
Výška rostliny
140-190cm
Šlechtitel
Nuka Seeds
Země
Irsko

Diskuze

Přidat komentář

V databázi nejsou žádné komentáře. Buďte první, kdo okomentuje tento produkt!

V databázi nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo recenzuje tento produkt!