Domů
Cannapedia Encyklopedie konopných odrůd

Hlavní záložky

Výrobce

Mimosa X Orange Punch

Průměrné hodnocení: 3.7 (14× hodnoceno)

Tato senzační, explozivně rostoucí a nesmírně kompaktní odrůda s pomerančovou příchutí je zbrusu novým přírůstkem do katalogu Barneyʼs Farm a dalším stupněm v evoluci Mimosy.  

Naši šlechtitelé na to šli mazaně: pokračovali v pečlivém zpětném křížení naší slavné klasiky Orange Punch s odrůdou Mimosa Evo, senzací roku 2020. 

Výsledkem této genetické infúze je ohromující rychlík tvořící rozkošně vonící květy, z nichž se díky terpenům jako beta-karyofylen, linalool a limonen line senzačně sladké aroma, napůl citrusové a napůl mandarinkové. Křížením vznikla odrůda vyznačující se mimořádně kompaktní strukturou v porovnání s Mimosou Evo, nicméně jedna věc zůstala stejná: ohromující produkce květů.  

Bezpochyby jde o jeden z nejbarevnějších přírůstků do naší kalifornské kolekce. Fotografie pocházejí z hodnocení sklizně v laboratoři Barneyʼs Farm a jsou na nich dobře vidět sytě fialové odstíny téhle elegantní rostliny. Vskutku krása k pohledání, opravdový estetický zážitek i pro ty nejzkušenější pěstitele!  

Tento šampion vás potěší už tím, že má hodně robustní stavbu těla a produkuje spoustu velkých, hutných, silně pryskyřičných a těžkých palic pokrytých jasně oranžovými pestíky a závějemi trichomů. Během testů vyšlo najevo, že o něčem takovém si mohou nechat zdát všichni indooroví pěstitelé! Doba kvetení je krátká, pouhých 55 až 60 dní, výnos činí 700 g/m2.  

Venku v ideálních podmínkách dosáhne MIMOSA X ORANGE PUNCH™ výšky 1,5 až 1,8 metru a výtěžku více než 1,5 kg obrovských, notně kompaktních a lahodných palic prvotřídního konopí.  

Sklizeň je radost, husté těžké palice se snadno zpracovávají. Při sušení pak jen sílí lahodné, bonbónové, citrusovo-pomerančové aroma. Obsah THC v testech vyšel na neuvěřitelných 30 procent.

Základní parametry

Informace o původu a životních cyklech rostliny

Typ
Hybrid
Genetika
Mimosa Evo x Orange Punch
Životní cyklus
55-60 dní
Výška rostliny
Indoor: 70–80 cm / Outdoor: 150–180 cm
Šlechtitel
Barneys Farm
Země
Nizozemsko

Diskuze

Přidat komentář

V databázi nejsou žádné komentáře. Buďte první, kdo okomentuje tento produkt!

V databázi nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo recenzuje tento produkt!