Domů
Cannapedia Encyklopedie konopných odrůd

Hlavní záložky

Výrobce

Megaton

Průměrné hodnocení: 5 (1× hodnoceno)

Semena konopí Megatuna jsou vynikající volbou pro každého, kdo hledá obrovský výnos a povzbuzující opojení.

Feminizovaná odrůda konopí Megatuna je potomkem slavných odrůd Haze a White Widow. Tato obří rostlina má extrémní výnos a sílu. Při správném pěstování venku může produkovat palice pokryté pryskyřicí, které obsahují až 21 % THC, a může dorůst výšky až 3,5 metru a šířky tak obrovské, že ji ani neobejmete. Pokud se o toto konopné monstrum budete starat a poskytnete mu dostatek světla, sklidíte megatunu vysoce kvalitního konopí. Megatuna je převážně sativa odrůda konopí, ale dozrává v polovině až ke konci října. Ve vnitřních podmínkách lze tuto bombu sklízet za 56-65 dní kvetení.  

Výrazně sladká chuť Nukaseeds Megatuna připomíná ovocné bonbony s příchutí medu a bylinek. Ideální svačina pro letní dny strávené u vody s přáteli. Účinek palic této rostliny je čistě psychedelický zážitek. Jeho silné účinky rychle zmírňují stres, deprese a svalové bolesti a křeče. Větší množství kouře Megatuny vám přivodí narkotický stav, který vás snadno uklidní.

Feminizovaná semena Nuka Seeds Megatuna jsou naprosto ideální volbou pro komerční pěstitele, kteří mají dostatek prostoru, aby toto prémiové konopí mohlo naplno rozvinout svůj potenciál. Díky těmto dokonalým vlastnostem je vhodným kandidátem pro extrakci fénixových slz nebo výrobu konopných tinktur.

Základní parametry

Informace o původu a životních cyklech rostliny

Doba květu outdoor
65 dní
Genetika
Haze x White Widow
Vůně
Sladce citrusová
Výška rostliny
350-400 cm
Šlechtitel
Nuka Seeds
Země
Irsko

Diskuze

Přidat komentář

V databázi nejsou žádné komentáře. Buďte první, kdo okomentuje tento produkt!

V databázi nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo recenzuje tento produkt!