Domů
Cannapedia Encyklopedie konopných odrůd

Hlavní záložky

Výrobce

Lemon Tree

Zatím nehodnoceno

Hotový šampión konopných přehlídek – kombinace amerických klasik Lemon Skunk a Sour Diesel s vysokým obsahem lahodných terpenů limonenu a myrcenu.  

Pěstuje se snadno, jedná se o dokonale vyvážený hybrid (55% indika). Je to silně výnosná odrůda, produkuje spoustu lepkavých, hutných a notně ojíněných palic světle zelené barvy, zahalených do tlusté vrstvy trichomů, z nichž se uvolňuje svěží aroma po citronech a citrusech. Není divu, že samotné její pěstování je zážitek pro všechny smysly!  

V indooru dosahuje výšky okolo 90–100 cm s výnosem až 650 g/m2, a to po relativně krátké době květu, pouhých 65–70 dnech.  

Venku, když dostane více času, může LEMON TREE™ dosáhnout až dvoumetrové výšky a výnosu až 1,5 kg na rostlinu, přičemž dozrává v půlce až na konci října.  

Po usušení a curingu díky vysokému obsahu terpenů vynikne typicky čpavý skunkový odér s citronově kyselkavým aroma. Tato osvěžující pikantní kyselost spolu s naftovými podtóny je na této odrůdě opravdu unikátní – navíc vám zaručí veselý a povznášející pocit celého během dne, ať děláte cokoli!

Základní parametry

Informace o původu a životních cyklech rostliny

Typ
Hybrid
Genetika
Lemon Skunk x Sour Diesel
Životní cyklus
65-70 dní
Výška rostliny
Indoor: 80–100 cm / Outdoor: 150-200 cm
Šlechtitel
Barneys Farm
Země
Nizozemsko

Diskuze

Přidat komentář

V databázi nejsou žádné komentáře. Buďte první, kdo okomentuje tento produkt!

V databázi nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo recenzuje tento produkt!