Domů
Cannapedia Encyklopedie konopných odrůd

Hlavní záložky

Výrobce

Cheese

Zatím nehodnoceno

Feminizovaný Cheese od Barneyʼs Farm! Tahle věčná klasika z genetického trezoru Barney’s Farm si zaslouží krátce představit.   

Jde o vysoce ceněnou a přísně stráženou odrůdu, která pěstitele odnese do sýrové galaxie, přetékající tvořivostí a láskou.   

Pěstuje se jedna radost. Tato smradlavoučká elektrárna si vyvine neslýchané množství bočních větví, obtěžkaných jiskřivou sýrovou nadílkou. V indooru se dá sklízet 600 g/m2, zatímco v outdooru to zkušení borce dotáhnou i na jedno kilo na kytku. To vše po pouhých osmi týdnech květu.   Úchvatná sýrová zkušenost prodchne den sněním a potěšením, nakopne v kreativitě a dodá chuť družit se.   

Není radno to přehánět, tahle zkouřenost nemá strop. Člověk se akorát ukrutně „zčízuje“. Není divu, že Cheese je jednou z nejoblíbenějších odrůd na celé planetě. Ideální volba pro zkušeného huliče. 

Je to revoluční odrůda, naprosto úžasná záležitost, co splňuje všechny parametry. Výnos je spolehlivý, a co do ní vrazíte, to vám vrátí. Má jedinečnou ovocno-sýrovou chuť. Samozřejmě i účinky jsou nadpozemské…   

Nenechte si ujít tuhle kromobyčejnou sýrovou lahůdku prodchnutou ohněm od Barneyʼs Farm.  

Základní parametry

Informace o původu a životních cyklech rostliny

Typ
Hybrid
Životní cyklus
56-63 dní
Výška rostliny
Indoor: 100-120 cm / Outdoor: 150-200 cm
Šlechtitel
Barneys Farm
Země
Nizozemsko

Diskuze

Přidat komentář

V databázi nejsou žádné komentáře. Buďte první, kdo okomentuje tento produkt!

V databázi nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo recenzuje tento produkt!