Domů
Cannapedia Encyklopedie konopných odrůd

Hlavní záložky

Výrobce

Banshee

Průměrné hodnocení: 4.8 (4× hodnoceno)

Vynikající samonakvétací odrůda konopí Banshee od společnosti Nuka Seeds je převážně indica s vynikající chutí a vyváženým kouřovým efektem. Kombinací Bubblegum a americké hvězdy OG Kush vznikla démonicky chutnající Banshee. Její štiplavé aroma a neodolatelný vzhled vás budou lákat k ochutnání nezralých šišek. Pokud se však přes to dokážete přenést, po zapálení prvního jointa ucítíte dřevitou exotiku Kushe s nádechem žvíkačky po odrůdě Bubblegum, která pohladí vaše chuťové pohárky.

Banshee auto je poměrně nenáročná na pěstování a díky svým malým rozměrům (do 1,3 m) je vhodná pro nenápadné pěstování venku a v malých vnitřních prostorách nebo sklenících. Při pěstování v interiéru obvykle není vyšší než 1 metr. Ačkoli jsou samonakvétací rostliny obecně slabší, díky vlivu kmene ruderalis je Banshee s obsahem THC kolem 17 % nadprůměrně silná a měla by se konzumovat s opatrností a respektem. Mezi další výhody patří rychlá doba kvetení 7-8 týdnů, příkladná kompaktnost a nejvyšší stabilita ze všech odrůd v bance semen NukaSeeds. Při pěstování v interiéru můžete očekávat dobrý výnos 320 g/m². Při pěstování venku se průměrný výnos z jedné rostliny pohybuje mezi 100 a 150 g. 

Banshee působí mírně sedativně a dokáže účinně zklidnit tělo i mysl až na úroveň hluboké meditace, takže je vhodným prostředkem při nespavosti nebo úzkosti. Zvyšuje také chuť k jídlu.  V některých případech vás dokonce může přivést do stavu euforie. Pokud si chcete koupit semena samonakvétacího zabijáka, který vyhání démony a běsy, jsou semínka konopí Banshee auto tou správnou volbou.

Základní parametry

Informace o původu a životních cyklech rostliny

Doba květu indoor
52 dní
Doba květu outdoor
8 týdnů
Genetika
OG x Bubblegum x Ruderalis
Vůně
Ovocná, Borovice
Výška rostliny
130 cm
Šlechtitel
Nuka Seeds
Země
Irsko

Diskuze

Přidat komentář

V databázi nejsou žádné komentáře. Buďte první, kdo okomentuje tento produkt!

V databázi nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo recenzuje tento produkt!