Domů
Cannapedia Encyklopedie konopných odrůd

Hlavní záložky

Výrobce

Automaton

Průměrné hodnocení: 5 (1× hodnoceno)

Semena konopí Automaton jsou dokonalou samonakvétácí indikou z rodiny fialových strainů. Rostliny konopí Automaton jsou naprogramována tak, aby vyrostla do výšky 130 cm a poskytla výnos přibližně 150 g venku nebo 1 gram na watt v interiéru. V některých případech je však tento stroj na pěstování konopí schopen vyprodukovat neuvěřitelných 300 g na rostlinu venku.

Tuto luxusní úrodu fialově a modře zbarvených palic získáte během 11 až 12 týdnů od vyklíčení semen Automatonu. Obsah THC ve květech Automaton je 18 %, obsah CBD je minimální. Díky genům indického konopí je Automaton odolný vůči klimatickým změnám, včetně nízkých teplot.

Palice Automaton jsou kompaktní a mají krásné fialové odstíny, které jsou příjemné na pohled. Slibují precizní sladkost, která vás s nostalgií vrátí do mladých let.

Účinek tohoto fialového indického konopí je vynikající pro osvěžení mysli a vykouzlení úsměvu na tváři, takže je vhodný pro jakoukoli denní dobu. Léčebné využití konopné odrůdy Automaton je pouze ke zmírnění každodenního stresu a prevenci vyhoření.

Základní parametry

Informace o původu a životních cyklech rostliny

Doba květu indoor
8 týdnů
Genetika
Purple Punch x Skunk x Ruderalis
Výška rostliny
1-1,3 m
Šlechtitel
Nuka Seeds
Země
Irsko

Diskuze

Přidat komentář

V databázi nejsou žádné komentáře. Buďte první, kdo okomentuje tento produkt!

V databázi nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo recenzuje tento produkt!