Domů
Cannapedia Encyklopedie konopných odrůd

EuroAmerican Cannabis Business Conference: První mezinárodní konopná B2B konference v srdci Evropy

Česká republika a hlavní město Praha jsou svou polohou přímo v srdci Evropy ideálním místem k propojení lidí, kteří pracují nebo podnikají v rychle se rozvíjejícím konopném sektoru. Organizátoři osmého ročníku Cannafestu, největšího veletrhu na světě zabývajícího se konopím, se proto rozhodli ještě před jeho zahájením uspořádat v Praze zbrusu novou B2B konferenci.

EuroAmerican Cannabis Business Conference se bude konat 8. a 9. listopadu v unikátních prostorech Žofínského paláce na Slovanském ostrově přímo v centru Prahy. Vystupovat budou významné osobnosti konopného byznysu z celého světa, těšit se můžete mimo jiné na legendárního aktivistu a podnikatele Marca Emeryho a jeho ženu Jodie, úspěšného finančníka a šéfredaktora InvestInMJ.com Vina Marua, ředitele největší výdejny léčebného konopí na světě Stevea DeAngela nebo zakladatelku populární internetové platformy se zaměřením na léčbu konopím HelloMD Pamelu Hadfieldovou.

Všichni přednášející i návštěvníci se mohou těšit na profesionálně zorganizovanou událost a zcela jistě ocení také to, že po jejím skončení budou moci navštívit i veletrh Cannafest na Výstavišti v Holešovicích, který bude letos v první den konání otevřen od 11:00 do 13:00 pouze pro odbornou veřejnost.

www.euroamcbc.com