Domů
Cannapedia Encyklopedie konopných odrůd

Cannapedia 2019 – Lunární kalendář konopných odrůd právě v prodeji

Nástěnné kalendáře nemusí být jen praktickým pomocníkem, ale také užitečným zdrojem informací doplněný krásnými fotografiemi. Přesně takové jsou kalendáře od první české internetové encyklopedie konopných odrůd Cannapedia, která opět po roce vydává unikátní edici čtyř druhů kalendáře dle typu odrůd. Součástí každého balení je semínko (nebo i více semínek) jako dárek!

Díky čtyřem verzím tak máte možnost vybrat si pro sebe jinou variantu než například pro kamaráda. Přehlídka významných odrůd od zahraničních semenných bank pro rok 2019 je stejně jako v předešlých letech rozdělena do čtyř tematických okruhů: Legendy, Samonakvétací, Feminizované a CBD.

Tento lunární konopný kalendář Cannapedia 2019 je přehlídkou špičkových odrůd od předních semenných bank z Evropy a Ameriky. Každá z dvanácti konopných odrůd je vždy čtivě charakterizována a doplněna přehledem základních parametrů s ohledem na pěstitele i pacienty. Kalendář je lunární, takže obsahuje cenné rady týkající se optimálního načasování činností v rámci lunárního cyklu, a to ve vztahu nejen k zahrádce, ale i našemu zdraví, vztahům a podnikání. Užitečný je i přehled významných akcí a událostí ve světě konopí. Kalendář je každoročním plodem první české internetové encyklopedie konopných odrůd Cannapedia.

 

Jak si vybrat ten váš kalendář?

Legendární konopné odrůdy V tomto kalendáři najdete přehled legendárních feminizovaných šampiónů, kteří se stali šlágry konopných přehlídek po celém světě. Tato edice představuje pestrou směs asijských, amerických a evropských odrůd, které však mají jednu věc společnou: jsou to stabilní genetiky, za kterými se skrývají dlouhá léta pečlivého křížení. Nahlédněte do světa oblíbených ovocných příchutí či spektakulárních fialových odstínů! Toto jsou kytky s historií a charakterem. Jako dárek k tomuto kalendáři získáte 1x feminizované semínko Outdoor Grapefruit od Female Seeds a 1x feminizované semínko Blackberry Gum od Seed Stockers.

 

Samonakvétací konopné odrůdy Samonakvétací odrůdy už dlouho stojí v centru pozornosti šlechtitelů i pěstitelů – vykvétají rekordně rychle bez ohledu na roční období, jsou nenáročné a hlavně: dnes už se kvalitou vyrovnají odrůdám normálním. Jaké jsou nejnovější trendy mezi automaty, jakými vůněmi a chutěmi se pyšní nejprodávanější z nich? Slovem i obrazem představuje tento kalendář dvanáct zajímavých samonakvétacích hybridů dneška.

Součástí kalendáře je dárek v podobě 1 ks samonakvétacího feminizovaného semínka a 3 ks samonakvétacích regulérních semínek. Vybírat můžete z těchto kombinací odrůd a seedbanek.