Home
Cannapedia Encyclopedia of cannabis strains

Spannabis

Jeden z největších kontinentálních konopných veletrhů probíhá pravidelně od roku 2002 ve dvou městech španělského království. Barcelona a Madrid se tak na několik dní v roce stávají centry konopné kultury a mezinárodního obchodu. Akce nabízejí kompletní nabídku veletržních témat, která s konopím více či méně souvisejí.

Hosté se mohou na několika odborných úrovních věnovat například problematice pěstování, průmyslového zpracování, využití v lekařských oborech, oděvnictví, kosmetice či potravinářství. Výjimkou pochopitelně není ani nesmírně populární oblast rekreační konzumace, které je věnována podstatná část expozice.

Oba španělské mezinárodní veletrhy pravidelně  doplňují odborné i laické konference s předními odborníky z mnoha různých odvětví lidského života. Výjimkou nejsou ani přednášky a workshopy pro širokou veřejnost či bohatý kulturní a doprovodný program.

Vstupné se obvykle pohybuje kolem 12 euro a všechny výstavní areály jsou pohodlně dostupné lokální městskou hromadnou dopravou. Pro mladší návštěvníky platí při nákupu lístku věkové omezení do osmnácti let.

www.spannabis.com

Spannabis