Home
Cannapedia Encyclopedia of cannabis strains

Mary Jane Berlin

Mary Jane jakožto největší německý konopný veletrh nabízí široké veřejnosti celistvý vhled do problematiky konopí, stejně tak jako profesionálům a obchodníkům unikátní možnost navázat užitečné kontakty na místním mladém a perspektivním trhu, případně nabídnout vlastní produkty zvědavému publiku. Návštěvníkům v několika výstavních blocích představuje rozmanitost a potenciál marihuany, jeho způsoby zpracování a využití.

Vystavovatelé proto pocházejí z mnoha průmyslových oblastí. Od výrobců, velkoobchodníků a distributorů na jedné straně, na straně druhé pak zástupci producentů a diverzity výrobků z konopí a pestrého příslušenství. K mání tak jsou potraviny, kosmetika, textil a stavební materiály, stejně jako zapalovače, kuřácké potřeby, obchody s pěstebními potřebami, osivem a mnoha dalšími zajímavými produkty.

Veletrh se koná na trojmezí tří populární berlínských čtvrtí na břehu řeky Sprévy  v budově Funkhouse a doplněn je širokým spektrem přednášek, konferencí a živých uměleckých vystoupení.

maryjane-berlin.com

Mary Jane Berlin