Home
Cannapedia Encyclopedia of cannabis strains

Cultiva Hanfmesse

Rakouská výstavní špička, jeden z nejdůležitějších středoevropských veletrhů konopí nese název Cultiva Hanfmesse a pravidelně se ho účastní na 150 vystavovatelů z celého světa. Tradičně probíhá v neobvyklých prostorách 42 metrů vysoké Event Pyramid na výstavišti ve Vösendorfu.

Expozice se každoročně výrazně rozšiřuje a nejnovější trendy konopí se tak letos návštěvníkům představí takřka na 15000 m² výstavní plochy. Na místě bude v jedné části zastoupena pestrá paleta produktů různých světových producentů pro kultivaci, péči, hnojení a ochranu rostlin, stejně tak jako jejich využití v kosmetickém, potravinářském průmyslu či stavebním průmyslu. Druhá část je zasvěcena příslušenství a doplňkům, inovacím, kultuře, médiím a konferencím.

S těmi souvisí druhá část programu, mezinárodní Cultiva Cannabis Congress. Akce vítá významné odborníky a mluvčí z oblasti vědy, výzkumu, medicíny a politiky, kteří diskutují o široké škále témat jako je konopí v medicíně či legislativě. Na místě je otevřen také přednáškový sál pro pacienty, kteří zde dostávají unikátní příležitost osobního kontaktu s elitními odborníky.

Celé dění je doplňeno několika uměleckými performance (Cultiva Glassblowing Show), prezentací špičkových kuchařů a jejich konopných jídel v sekci Cultiva Cooking  a pochopitelně také sérií koncertů a DJský setů. A komu bude málo, může v místním wellness centru navštívit legendární taneční párty Cultiva pool. Při příjezdu na veletrh obdrží každý návštěvník jako dárek na uvítanou bezplatnou poukázkovou brožuru s atraktivními nabídkami, které lze uplatnit přímo na stáncích. Bezplatnou dopravu zajišťuje z centra města autobusová kyvadlová doprava.

www.cultiva.at

Cultiva Hanfmesse