Domů
Cannapedia Encyklopedie konopných odrůd

Hlavní záložky

Výrobce

Fruit Spirit

Průměrné hodnocení: 3.5 (8× hodnoceno)

Fruit Spirit je výsledkem nekonečné snahy o vývoj nových příchutí, při kterých se chuťové pohárky roztančí slastí. Tato feminizovaná odrůda je jedním z nejsladších skunků na trhu, nejen v nabídce Royal Queen Seeds. Jedná se o převážně sativu, nicméně při pěstování v indooru nepřesáhne výšku 1,2 m. Při pěstování venku potřebuje hodně slunce a snese klima Itálie nebo Řecka, dokonce i takřka tropické klima, jaké panuje v Jamajce nebo v Brazílii. Venku pak může narůst do výšky 2 metrů. Nehodí se však k pěstování v chladnějším podnebí, například ve Francii, Velké Británii či v Česku.

Během kvetení se příliš netáhne do výšky a tvoří velké hlavní koly. Pevné, jakoby jinovatkou pokryté palice mají neodolatelně sladké aroma. Vyžaduje si 8 týdnů kvetení, což je na rostlinu s převažujícími sativovými geny relativně krátká doba. Pro maximalizaci ovocné příchutě je po sklizni nutno postupovat mimořádně opatrně a uvážlivě. Například odborníci z Royal Queen Seeds.před dalším zpracováním nechávají rostliny 7 dnů schnout. Při sestřihání za sucha si rostliny zachovají svoji zvláštní příchuť, která se jinak během sušení snadno ztrácí.

K nesmírně sladkému aroma, které Fruit Spirit vydává během růstu, se přidává ještě znamenitější chuťový zážitek, jelikož v ústech zanechává intenzivní chuť borůvek.

Základní parametry

Informace o původu a životních cyklech rostliny

Typ
60% sat./ 40% ind.
Doba květu indoor
7 - 8 týdnů
Doba květu outdoor
začátek října
Genetika
Blueberry x White Widow
Výška rostliny
Uvnitř: 80–120 cm, venku: 175–220 cm
Šlechtitel
Royal Queen Seeds
Země
Nizozemsko

Diskuze

Přidat komentář

V databázi nejsou žádné komentáře. Buďte první, kdo okomentuje tento produkt!

V databázi nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo recenzuje tento produkt!