Domů
Cannapedia Encyklopedie konopných odrůd

Hlavní záložky

Výrobce

Blue Cheese

Průměrné hodnocení: 4 (1× hodnoceno)

Royal Queen Seeds museli využít ty nejlepší linie Blueberry, aby se vyrovnaly intenzivní sýrové chuti odrůdy Cheese, a tak vznikl hodně zajímavý hybrid. Po původním zkřížení došlo k zpětnému křížení s Cheese, aby se stabilizovala genetika a zdokonalila chuť i charakter této odrůdy.

Období květu u Blue Cheese trvá zpravidla 60 až 65 dnů. Nasládle ovocné a sýrové aroma se začne objevovat pouze několik týdnů od zahájení kvetení a čím je rostlina starší, tím je intenzivnější. Většina rostlin dosáhne výšky zhruba 160 až 200 centimetrů. Při pěstování venku mohou být o něco vyšší a sklízet je lze na konci září.

Blue Cheese má mírně nadprůměrný poměr listů vůči květům, což znamená, že se bude trochu hůře zastřihávat. Nicméně trocha té práce navíc se více než vyplatí. Blue Cheese si vede velmi dobře jak při klasickém, tak i hydroponickém pěstování.

Chuť „Modrého sýra“ je dokonalou směsicí rodičovských genetik. Sladká, ovocná chuť Blueberry se dokonale snoubí se zemitou chutí Cheese. Palice jsou extrémně husté a při správném pěstování jsou pokryté hustou vrstvou trichomů. Delikatesa pro milovníky sýrových genetik. 

Základní parametry

Informace o původu a životních cyklech rostliny

Typ
40% sat./ 60% ind.
Doba květu indoor
7 - 8 týdnů
Doba květu outdoor
konec září
Genetika
Original Cheese x Oregon Blueberry Blend
Výška rostliny
Uvnitř: 100–160 cm, venku: 140–200 cm
Šlechtitel
Royal Queen Seeds
Země
Nizozemsko

Diskuze

Přidat komentář

V databázi nejsou žádné komentáře. Buďte první, kdo okomentuje tento produkt!

V databázi nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo recenzuje tento produkt!